TDS: jaunā sistēma ir aprīkota ar testēšanas stimuliem.

TDS: jaunā sistēma ir aprīkota ar testēšanas stimuliem.

Es domāju, ka cilvēki var saprast, ka jūs atrodaties krīzes zonā (purpursarkanā krāsā), vai jūs atrodaties sarkanajā zonā, kas joprojām ir nopietna, vai jūs vārāties, kas ir oranža, vai jūs virzāties pareizajā virzienā, kas ir dzeltens…. Ir daudz dažādu COVID līmeņu, un tas ir daudz mainījies. Pāreja uz niansētāku kategorizāciju noteikti ir apsveicama.

Noimers: Uz papīra (pozitivitātes līmenis) izklausās kā lieliska ideja. Praksē esmu nedaudz noraizējies, jo testu vārtu stabi nepārtraukti kustās. Kad sāk atvērties skolas un koledžas un dažas darbavietas pāriet no darba no mājām, tiks radīts daudz testu, daudzos gadījumos veseli cilvēki, kuriem vecajos sliktajos pavasara laikos nebūtu. varēja dabūt testu…. Neviens īsti nezina, kādi ir pareizie sliekšņi testa pozitivitātes skaita ziņā… . Kaut kur ir jānovelk robeža, es novērtēju, bet kaut kādā apaļā skaitļā nav nekādas burvības.

Ļoti līdzīgi ar saslimstību ir jēga aplūkot saslimstību, jo vēlaties uzzināt, cik gadījumu ir uz simts tūkstošiem iedzīvotāju, bet tajā pašā laikā es gandrīz vēlētos, lai viņi būtu iekļāvuši trešo statīva kāju, lai apskatītu slimnīcu. ICU likmes vai kaut kas tamlīdzīgs, jo tas parāda, kas ir kas gadījumos, kad tas patiešām ir smagi.

TDS: jaunā sistēma ir aprīkota ar testēšanas stimuliem. Manas bažas rada tas, kur tas liks apgabala sabiedrības veselības ierēdņiem koncentrēt savu enerģiju. Kur slēpjas tie stimuli?

Noymer: Ja jums ir papildu ietilpība, varat paplašināt un sākt testēt ikvienu, kas vēlas veikt testu, un tas gandrīz garantēs, ka testa procentuālais daudzums samazināsies. Es nesaku, ka tur ir kāda viltība… . Var teikt, ka tas ir nejauši, vai arī varētu teikt, ka tas ir pēc dizaina. Tas nav man jāsaka. Taču stimulu saskaņošana starp uzņēmumiem, kas vēlas atsākt darbību, un apgabaliem, kas vēlas iekasēt lielākus nodokļu ieņēmumus, un kritēriji, kas nepieciešami šo darbību veikšanai, tiek nodrošināti, izmantojot pastiprinātas pārbaudes.

TDS: vai testēšanai vajadzētu attālināties no polimerāzes ķēdes reakcijas jeb PCR testiem (tie nosaka, vai jums pašlaik ir vīruss)? Vai mums vajadzētu vairāk pievērsties antigēnu testiem (tie ir mazāk jutīgi, bet joprojām meklē pašreizējo infekciju) vai antivielu testus (tie pārbauda, ​​vai jums kādreiz ir bijis vīruss), lai veiktu uzraudzības testus?

Locītavu diskomfortam nav jādefinē jūsu diena. Izmēģiniet mūsu papildinājumu šodien un izbaudiet atvieglojumu vietnē https://hondrostrong-website.com/lv/ .

Noymer: Ir daudz runāts par mazāk jutīgām testa strēmelēm. Abots tam tika apstiprināts , un viņiem tika piešķirts federālās valdības līgums… . Es joprojām neesmu dzirdējis par cilvēkiem, kuriem šie testu komplekti būtu mājās, taču tā ir doma, ka mums visiem būs šīs teststrēmeles mūsu mājās. Pirmdienas rītā, pirms dosimies uz nedēļu, mēs pārbaudīsim sevi.

Šie testi ir mazāk jutīgi nekā PCR, taču tas ir virtuāls, nevis netikums… . Cilvēks, kuram pirms četrām nedēļām bija COVID, iespējams, joprojām izdala pietiekami daudz vīrusa RNS fragmentu, lai iegūtu pozitīvu PCR testa rezultātu, taču šī persona vairs nav lipīga. Tātad, tas, ko mēs vēlamies darīt, ir noskaidrot, kuri cilvēki ir lipīgi… . Tā ir sava veida glazūra uz kūkas, ka mēs faktiski varam izmantot lētāku testu, lai atrastu šos cilvēkus.

Ilgtermiņā noderēs arī antivielu testi… . Šiem cilvēkiem, kuriem ir antivielas, visticamāk, nevajadzētu būt vakcīnas prioritāšu sarakstā. Tiešām cilvēkiem, kuri vēl nav inficēti, vajadzētu būt pirmajiem pēc vakcīnas vai otrajiem, iespējams, tāpēc, ka pirmie cilvēki varētu būt veselības aprūpes darbinieki.

No visām lietām, kas mani uztrauc šī epidēmija, pārbaužu trūkums manā prātā ir mazāks nekā agrāk, runājot par bažām. Lai gan uzraudzības trūkums joprojām rada bažas, un es ar to domāju pētījumus, kuros nejauši tiek atlasīti populācijas paraugi, kas meklē gadījumus un/vai antivielas. Šī ir joma, kurā (Slimību kontroles un profilakses centri) ir sagādājuši vilšanos, jo jūs varētu sagaidīt, ka viņi ieradīsies un veiks šīs izlases veida aptaujas, lai mēs varētu iegūt precīzu priekšstatu.

TDS: Ko Kalifornijas pašreizējās attiecības ar vīrusu saka par to, kas mums būtu jāsagaida ar gaidāmo gripas sezonu?

Noimers: Ikviens padara gripu par šāda veida boogeyman, un es esmu patiešām skeptisks, ka būs šī līdzpandēmija. COVID ir lielākā problēma. COVID ir tas, kas mūs satrauc. Jā, ir gripa, bet gripa ir katru gadu. Mēs nedarām vienu tūkstošdaļu no visām šīm lietām gripas dēļ… . Gripa ārstiem radīs galvassāpes, jo viņiem būs jāveic diferenciāldiagnoze, ja kādam būs gripai līdzīgi simptomi, un viņiem būs jānoskaidro, vai šī ir gripa vai koronavīruss. Taču visas tās darbības, ko mēs darām pret koronavīrusu, piemēram, maskēšana, roku mazgāšana, darbs no mājām, arī izraisīs mazāku gripas sezonu. Austrālijā, kas iziet no ziemas gripas sezonas, gripas sezona bija neparasti zema.

TDS: Kur mēs esam ar skolu atsākšanu?

Noimers: K-12 ir burtiski sarežģītākā un strīdīgākā sabiedrības veselības problēma šobrīd. Jums ir vecāki, kuri ir noraizējušies. Jums ir skolotāji, kuri ir noraizējušies. Jums ir bērni, kuri ir apmulsuši… . Es neuztraucos par to, ka redzēšu daudz slimu bērnu un noteikti neredzēšu daudz mirušu bērnu COVID dēļ, jo šķiet, ka bērni nav smagi slimi. Mani uztrauc tas, ka K-12 bērni darbosies kā sava veida transmisijas dzinējs populācijā, nododot to viens otram un pēc tam nogādājot to atpakaļ pieaugušajiem savās mājsaimniecībās.

No vienas puses, jums ir veselība, bet, no otras puses, jums ir burtiski miljoniem amerikāņu skolēnu, kuru labklājība palielinās, ja viņi var mācīties. Es domāju, ka lielākā daļa cilvēku piekristu, ka dažas pēdējā brīdī izstrādātās Zoom piektās klases mācību programmas nav tik efektīvas un noteikti nesocializē bērnus tik daudz kā parastajā skolā. Mēs varam vienkārši paturēt visus bērnus mājās 12 mēnešus, bet tur ir zaudējumi… . Mums rūp cilvēku veselība, jo mums rūp viņu labklājība.

Skola ir absolūts murgu politikas jautājums, kurā tiek apspriesti visi cilvēku sabiedrības aspekti, un ieinteresētajām personām vienkārši jāizlemj, kas viņiem ir pieņemams. Es nejustos ērti pateikt vecākiem, ka viņiem ir jāsūta savs bērns uz skolu, kā arī es nejustos ērti pateikt vecākiem, ka bērna sūtīšana uz skolu ir pārmērīga riska uzņemšanās.

Kad es saku "sūtīt uz skolu", es domāju skolu, kas ir izstrādājusi plānu. Tas ietvertu zināmu virsmas dekontaminācijas pakāpi — lai gan dažās vietās tas ir pārspīlēts —, taču tas ietvertu arī tādas lietas kā, piemēram, pārtraukuma nerīkošana kā parasti, bērnu nepārvietošana no klases uz klasi kā parasti un maskēšanās skolā, pat bērniem. Un, kad es saku "maskēšana", es nedomāju, ka jūsu bērniem visu dienu ir jādusmojas kādā cieši pieguļošā N95, bet es domāju kaut kādu sejas pārklājumu.

Marks Olalde stāsta par vidi un Covid-19 vietnē The Desert Sun. Sazinieties ar molalde@gannett.com un sekojiet viņam Twitter vietnē @MarkOlalde .

Navajo veselības pavēlniecības operāciju centrs izveidoja “ Navajo Nation COVID-19 palīdzības fondu ”, lai pieņemtu saziedotos līdzekļus cīņai pret jauno koronavīrusu, teikts Navajo Nācijas prezidenta un viceprezidenta biroja paziņojumā presei.

Fonds pieņem naudas un nemonetālus ziedojumus, lai apmierinātu medicīniskās un kopienas vajadzības.

Labdarības ziedojumus ziedotājs var atskaitīt federālo ienākumu, īpašuma un dāvanu nodokļa nolūkos. Pēc pieprasījuma var sniegt rakstisku apliecinājumu par ziedojumiem. Saskaņā ar paziņojumu presei Navajo Nation ir kvalificējusies saskaņā ar Iekšējā dienesta kodeksu, lai saņemtu publisku vai labdarības sadali.

Navajo nācijas medicīniskās vajadzības ietver:

 • N95 maskas
 • Sejas aizsegi
 • Cimdi bez lateksa
 • Medicīniskās kvalitātes cimdi
 • Brilles un acu aizsardzība
 • Ķirurģiskās un izolējošās maskas
 • Izolācijas un II līmeņa ķirurģiskie halāti
 • Tyvek kombinezoni
 • Ķirurģiskie vāciņi
 • Apavu pārvalki
 • Termometri
 • Pārnēsājami pulsa oksimetri
 • Ventilatori
 • Roku dezinfekcijas līdzeklis
 • Dezinficējošas salvetes un aerosoli
 • Salvetes uz spirta bāzes

Navajo nācijas kopienas vajadzības ietver:

 • Vienreizējās lietošanas maskas
 • Auduma maskas
 • Tīrīšanas piederumi
 • Šķidrās roku ziepes
 • Roku dezinfekcijas līdzeklis
 • Tualetes piederumi
 • Termometri
 • Papīra izstrādājumi
 • Nebojājoša pārtika
 • Ūdens pudelēs
 • Mazuļiem nepieciešamās preces, tostarp maisījums, autiņi un salvetes
 • Lopbarība
 • Siens
 • Dzīvnieku barība
 • Malka
 • Ogles

Saskaņā ar paziņojumu presei prezidents Džonatans Nezs un viceprezidents Mairons Lizers aicina ikvienu sadarboties ar šo oficiālo fondu, lai nodrošinātu, ka iemaksas tiek sadalītas tiem, kam tas visvairāk nepieciešams.

Lai iegūtu papildinformāciju par ziedošanu, apmeklējiet vietni nndoh.org/donate vai tieši sazinieties ar HCOC ziedojumu nodaļu pa tālruni 928-871-6206 vai sūtot e-pastu uz general@nndoj.org .

Amerikas pamatiedzīvotāju biznesa līderu bezpeļņas organizācija vēlas piesaistīt naudu, lai izveidotu aprūpes paketes Navajo tautas kopienas vecākajiem.

Aprūpes komplektos būs iekļauti svarīgākie priekšmeti vecākajiem cilts locekļiem, sacīja pārstāvis Sumi Sarkars.

Aprūpes paketes nodrošina, ka pandēmijas laikā ikvienam ir iespēja piekļūt būtiskiem priekšmetiem.

Amerikas pamatiedzīvotāju uzņēmumu vadītāji pieņem ziedojumus, lai palīdzētu sasniegt vairāk vecāka gadagājuma iedzīvotāju visā Arizonā. Lai ziedotu, apmeklējiet vietni AIBL.org .

"Viņa vēlējās palīdzēt mūsu vecākajiem, kuriem ir novājināta imunitāte, un viņa vēlējās palīdzēt grūtībās nonākušām ģimenēm, kuras ietekmētu ekonomika," sacīja Begajs.

Bezpeļņas organizācija Rural Utah Project ir fonda fiskālais sponsors, sacīja TJ Ellerbeck, bezpeļņas organizācijas izpilddirektors.

"Mūsu sākotnējie naudas līdzekļi tiks ieskaitīti mūsu bezpeļņas fiskālā sponsora Rural Utah Project, kas ir paveicis neticamu darbu Navajo Nation Jūtā attiecībā uz vēlētāju reģistrāciju, izņemšanu no balsošanas un lauku uzrunāšanas projektu," saskaņā ar GoFundMe. .

Begajs sacīja, ka organizācija izveidoja vietnes, lai izplatītu pārtiku, izmantojot “drive-thru” metodi.

Begajs sacīja, ka līdzekļu vākšanas akcija tika izveidota pirms oficiālās Navajo Nation līdzekļu vākšanas, ko izveidoja Navajo Veselības pavēlniecības operāciju centrs.

Pagājušajā nedēļā grupa izmantoja 102 000 USD no līdzekļiem, lai "nodrošinātu pārtiku un ūdeni navajo un hopi vecākajiem, kuriem ir novājināta imunitāte un ģimenes ar bērniem", teikts grupas Facebook lapā.

Ģimenēm tika piegādāti pārtikas grozi ar aptuveni 100 USD vērtu pārtiku, kas paredzēti, lai pabarotu mājsaimniecību divas nedēļas, teikts Facebook lapā.

"Mēs ceram, ka varēsim pabarot ģimenes un vecākos visās navajo un hopi valstīs ar vismaz divu nedēļu pārtikas piegādi," sacīja Begajs.

Līdzekļi tiek izmantoti arī, lai iegādātos audumu sejas maskām, kas tiek dotas pirmās palīdzības sniedzējiem un medicīnas darbiniekiem Navajo Nation un Hopi, saskaņā ar GoFundMe.

Cilvēki var lūgt palīdzību, zvanot pa tālruni 833-956-1554, nosūtot e-pastu vai aizpildot palīdzības pieprasījuma veidlapu tiešsaistē.

Lai iegūtu papildinformāciju par palīdzības fondu, apmeklējiet vietni navajohopisolidarity.org . Grupa atrodama arī Facebook šeit .

ASV Today ceturtdien ziņoja, ka visā pasaulē ir apstiprināti vairāk nekā 95 700 jaunā koronavīrusa gadījumi vairāk nekā 60 valstīs un vairāk nekā 3200 cilvēku ir miruši, liecina Džona Hopkinsa universitātes dati.

Saskaņā ar Džona Hopkinsa teikto, ASV ir vismaz 162 apstiprināti gadījumi 15 štatos, ziņo laikraksts. Arizonā ziņots par diviem gadījumiem.

Saskaņā ar USA Today, ASV pēc inficēšanās ar koronavīrusu miruši 11 cilvēki: 10 Vašingtonas štatā un viens Kalifornijā. Pieci no upuriem bija Sietlas piepilsētas pansionāta iemītnieki. Viens iepriekš bija bijis uz kruīza kuģa Diamond Princess.

Vienā brīdī valsts veselības departaments izdeva norādījumus, kas atturēja no testēšanas, jo trūka preču. Veselības aprūpes sniedzējiem "vajadzētu apsvērt iespēju izņemt šo diagnostikas "rīku" no sava instrumentu kastes un ārstēt pacientus ar elpošanas traucējumiem tā, it kā viņiem būtu COVID-19," 25. martā sacīja departamenta direktore Dr. Cara Christ.

Contents